Bezpieczna zabawa fajerwerkami
warto przeczytać!
No właśnie. I najgorsze jet to że jak coś jest niebezpieczne ale nagminne to ... norma. Norma jest też to ze podczas jakiś tam świąt zatrzymują tylu to a tylu pijanych kierowców. I co z tego powodu że jest ich tak dużo ma to być normą? Przede wszystkim powinno się karać GRZYWNAMI! Myślę że jak by ktoś dostał 1000 PLN za strzelanie z balkonu czy np. 1500 PLN za puszczenie rakiety (CELOWO) po ziemi to była by top ostatnia rakieta puszczona w ten sposób. Potrzeba tylko troszeczkę wysiłków przed sylwestrem i było by na pewno bezpieczniej. Nie potrzeba dużo pięciu czy sześciu delikwentów i BARDZO MOCNE nagłośnienie w mediach że ża taką "normę" można dostać taka grzywnę. Ja wiem że nie wyleczy się wszystkich bo niektórzy sa niereformowalni (do momentu kiedy sami nie oberwą centralnie w łepetynę)




A co do TVN to :
Zadzwonił reporter z w/w TV i zapytał czy może zrobić wywiad na temat bezpieczeństwa przy obsługiwaniu fajerwerków. Przyjechał ustawili kamerę. Nic się nie umawialiśmy bo miało być naturalnie. Zadawał pytania ja odpowiadałem. Wyszedłem z inicjatywą i rozwinąłem temat. W sumie cała "akcja" trwała ok 40 minut. Na koniec zapytali się czy nie mam jakiegoś filmu ze swoim produktem.
Wiec się długo nie zastanawiałem oczko
Wziąłem wyrzutnię (operator) ustawił kamerę i ... poszło.
Zapytałem się tylko czy w związku z materiałem jest możliwość w trakcie emisji żeby poszedł na dole w pasku mój adres www pan zielony . Usłyszałem informację że oczywiście bo przecież zajęli mi czas ( i do tego odpaliłem za darmo wyrzutnie) więc nie będzie problemu. Pożegnali się ... i ...
Czekam ... czekam ... czekam ... czekam ... i ..... w samego sylwestra ! JEST !
Zaczyna się "Kawa czy herbata" i jako temat główny ... hmmm FAJERWERKI!
Nagrałem cały bo ... to mój dzień handlowy wesoły Oglądam z żona juz po całym "kotle" i ...
Pojawiam się w migawce ... wypowiadam jedno zdanie ... 2 sek. żut na towar ... I KONIEC
pan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielony

Jak w tym roku zadzwonią ( a co roku mam co najmniej 3-4 telefony) to ... niech sobie sami robią wywiad albo niech skorzystają z zeszłego roku . Maja tyle materiału że starczy im na najbliższe 40 lat jęzor


  PRZEJDŹ NA FORUM