| Co czytać, co polecać, co warto zobaczyć... ...czyli co w trawie piszczy ? |
| ja tylko byłem w cebulicach czy jakoś tak i tam było fajnie edit: byłem jeszcze w tym roku na bunkrach pod słynną Wizną, nic specjalnego ale historia fajna(może troche zgloryfikowana ale jak się tam jest to czuję sie "magię" tego miejsca) |