Co czytać, co polecać, co warto zobaczyć...
...czyli co w trawie piszczy ?
ja tylko byłem w cebulicach czy jakoś tak i tam było fajnie

edit:
byłem jeszcze w tym roku na bunkrach pod słynną Wizną, nic specjalnego ale historia fajna(może troche zgloryfikowana ale jak się tam jest to czuję sie "magię" tego miejsca)pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM