Najpiękniejszy Sylwester w naszym życiu
czyli ..wspomnienia...
A dla mnie najpiękniejszym sylwestrem był ten ostatni wesoły
Fajne towarzystwo i piękne fajerwerki (zakupione wiadomo gdziejęzor) sprawiły, że w świetnym humorze witałem 2010 rok.


  PRZEJDŹ NA FORUM