Najpiękniejszy Sylwester w naszym życiu
czyli ..wspomnienia...
A dla mnie najpiękniejszym sylwestrem był ten ostatni
Fajne towarzystwo i piękne fajerwerki (zakupione wiadomo gdzie
) sprawiły, że w świetnym humorze witałem 2010 rok.
PRZEJDŹ NA FORUM