| Dramatyczny film... oglądacie na własną odpowiedzialność... |
| Proszę Państwa TEMAT ZAMYKAMY ! Film jest tak ostry że ciężko go opisać ! A najbardziej drastyczne jest to że jest PRAWDZIWY! I ostrzeżenie było jak najbardziej słuszne ! OTWIERACIE GO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ! |