Dramatyczny film...
oglądacie na własną odpowiedzialność...
Proszę Państwa
TEMAT ZAMYKAMY ! Film jest tak ostry że ciężko go opisać ! A najbardziej drastyczne jest to że jest PRAWDZIWY! I ostrzeżenie było jak najbardziej słuszne ! OTWIERACIE GO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !


  PRZEJDŹ NA FORUM